Вікові рейтинги

Вікові рейтинги – це системи які гарантують, що розважальний контент, такий як ігри, фільми, телевізійні шоу чи мобільні додати чітко позначені мінімальними віковими рекомендаціями на основі контенту, який вони містять. Такі вікові рейтинги надають рекомендації споживачам, зокрема батькам, в процесі прийняття рішення про покупку того чи іншого продукту для власної дитини.

Відеоіграми насолоджуються дуже різноманітні групи гравців по всій Європі. Діти та дорослі, чоловіки та жінки, усі вони регулярно грають в ігри на призначеній для цього ігровій консолі, на персональному ком`ютері чи мобільному пристрої, типу смартфорна чи планшета.

В той час як більшість ігор підходять для гравців різного віку, частина з них доступні для дітей старшого віку або підлітків.

Рейтинг PEGI бере до уваги вікову придатність гри, а не рівень складності. Гра з рейтингом PEGI 3 не матиме невідповідного контенту, але інколи може бути важкою для засвоєння молодшими дітьми. І навпаки, є ігри PEGI 18, в які дуже легко грати, але вони містять елементи, які роблять їх неприйнятними для молодшої аудиторії. PEGI використовується та визнається у всій Європі та має потужну підтримку Європейської комісії. Він розглядається як зразок європейської гармонізації у галузі захисту дітей.